3571407878_4a934bb1d1

Buty to najbardziej kobieca część stroju!

Niczemu nie poświęcamy takiej uwagi. A co najważniejsze, nic nie ma tak ogromnego wpływu na naszą sylwetkę i sposób poruszania się. Każda z nas ma swoją ulubioną parę – no, albo pięć. 😉 Oczywiście, kiedy ktoś nas zapyta, które buty opisują nasz charakter najbardziej, bez najmniejszego problemu wybierzemy czerwone szpilki, kolorowe trampki czy mięciutkie emu. Stąd pomysł na subiektywny quiz „Co Twoje buty mówią o Tobie?”. Dajmy się zaszufladkować (tylko na chwilę, bo przecież za chwilę spodobają nam się kompletnie inne buty!)

legs-434918_1280

1. Flirciara w trampkach

Świat jest Twoim pudełkiem czekoladek! Jesteś dziewczyną w trampkach, co znaczy, że nie wchodzisz zwyczajnie do pokoju – wyważasz kopniakiem drzwi! Najbardziej spontaniczna z całej paczki, to Ty zazwyczaj wyskakujesz z genialnym pomysłem „ej, jest sobota rano, pojedźmy do Sopotu na zachód słońca!”. Trampki są Twoją supermocą, w nich jesteś nieustraszona. Pamiętaj, że nawet zakładając szpilki na wieczorny bankiet – wciąż jesteś trampkarą i wciąż jesteś największą rozrabiaką w całym mieście!

8084235452_ed2212436d_z

2. Słodziak w oxfordkach

Kolorowe, przylegające dokładnie do stopy oxfordki to najbardziej dziewczęce butki ze wszystkich możliwych. Jesteś oxfordkowym słodziakiem do zjedzenia! Te buty idą w parze z trzepoczącymi rzęsami i całą masą złamanych męskich serc. Twoim największym atutem jest poczucie humoru, bardzo subtelny flirt ze światem. Możesz wydawać się nieśmiała, ale to tylko złudzenie. Doskonale wiesz, że Twoja delikatność wielką siłą, a cieniutkie butki działają lepiej niż rycerska zbroja!

7025311797_97de244200_z

3. Lady na szpilce

Każda famme fatale ma dokładnie przemyślaną szafę z butami. I oczywiście najbardziej uwielbia swoje szpilki. To nie tylko jest kilka centymetrów do wzrostu, ale przede wszystkim ściągnięte łopatki i wyprofilowana sylwetka. Żadne inne buty nie wpływają tak bardzo na naszą figurę i Amatorka szpilek doskonale o tym wie. Jesteś kobieca w każdym calu i nawet nie myślisz, żeby to ukrywać! Wysokie obcasy dodają pewności siebie i seksapilu, ale trzeba mieć kawał odwagi, żeby je założyć. I Ty ją masz! Przecież dlatego, taką przyjemność sprawia Ci przykuwanie męskiej uwagi, prawda? 😉

7_combat-boots

4. Cwaniara w oficerkach

Sobie sterem, żeglarzem i okrętem, prawda? Dziewczyna w oficerkach to prawdziwy Mount Everest, wielu przeszło przez myśl, że „fajnie byłoby ją zdobyć”, ale tylko nieliczni podchodzą! Możesz być cicha, możesz być głośna, możesz być wycofana, możesz być ekstrawertyczna – Twoje wojskowe, naćwiekowane buty mówią, że będziesz jaka będziesz chciała! Ludzie mogą się bać Cwaniary w oficerkach, ale to tylko potwierdza, że warto mieć przy sobie tych, którzy się odważyli zbliżyć.

Motivated-Woman-Running-550x366

Wszystkie Flirciary, Słodziaki, Ladies i Cwaniary – podkreślajcie swoją osobowość z dumą i nie dajcie sobie wmówić, że jest w niej coś nie tak! Oczywiście, koniecznie powiedzcie nam, które buty to Wasze buty? 😉

 

Dodaj komentarz